Tento projekt si klade za cíl pomoci těm, kteří pomáhají nám. Bez zdravotníků, policistů, hasičů a dalších lidí, kteří jsou nyní v plné pohotovosti bychom si těžko poradili.

Ale už to není jen o samolepkách!

Organizujeme distribuci jídla medikům, kteří mrznou venku ve stanech nonstop.

Nápad na tento projekt nevznikl v našich hlavách, ale ve vietnamské komunitě žijící v České republice. To oni přišli s nápadem pohostit zdarma příslušníky Integrovaného záchranného systému ČR a začali si na své výlohy vylepovat letáky s ručně malovanými srdíčky. Ty mají znázorňovat, že záchranáři, policisté i hasiči jsou u nich vítání a dostanou vždy zdarma kávu, nápoje či drobné občerstvení. My jsme se rozhodli tuto jejich úžasnou činnost, za kterou jsme nesmírně vděční, povýšit a k tomuto skvělému nápadu se připojit. Od teď si přes tento web může každý vyžádat bezplatně samolepku na výlohu či výdejní okénko s potravinami, anebo zdravotnickými potřebami. Vyjádří tak svou podporu lidem, kteří nás denně chrání a pečují o nás. Zapojte se i vy!

Jak se zapojit

No Coding

Pokud máte prodejnu potravin nebo výdejní okénko a máte alespoň malou možnost nabídnout členům IZS zdarma kávu, nápoje, snack či oběd, napište nám do formuláře! Zašleme vám zdarma samolepku, kterou dáte najevo, že jsou u vás členové IZS vítaní a nejste lhostejní ke svému okolí.

Mobile Friendly

Není to jen o jídle a pití. Šijete roušky a rádi byste pomohli lidem, kteří k nim přístup nemají? Najděte nejbližší otevřenou prodejnu nebo výdejní okénko a ukažte jim náš web! Mohou vaše roušky vydávat lidem, kteří si je jinak nezajistí. Společně takové místo označíme zdarma samolepkou. Pište nám do formuláře.

Unique Styles

Nikdo z nás neví, jak dlouho nás bude koronavirus sužovat, uvítáme proto v rámci projektu každého, kdo nabídne jakoukoliv pomoc. Zpočátku budeme distribuovat samolepky, ale kdo ví, jak se projekt vyvine. Administrativy s tím spojené bude tolik, že ji sami nezvládneme. Připojte se k nám prostřednictvím kontaktního formuláře!

Unlimited Sites

Sdílejte náš projekt, aby se dostal k co nejvíce lidem, kteří jsou ochotni se jakkoliv zapojit. Ať už darovat členům IZS občerstvení nebo šít roušky, případně finančně pomoci s projektem.
Odkazy na naše sociální sítě najdete níže.

Samolepky

Jak podpořit projekt

Celý tento projekt vznikl velmi spontánně jako reakce na skvělý nápad, který vzešel z vietnamské komunity. Vzhledem k tomu, v jaké se nacházíme době, nikdo z nás asi nedokáže předvídat, co bude následující den. Na Hithitu jsme nastavili původně minimální částku, která byla 50 tis., to jsme ale ještě netušili, že neskončíme u nálepek! Organizujeme rozvoz jídla medikům téměř po celé Praze a domlouváme další místa. K tomu ale potřebujeme nutně vaší pomoc. Podívejte se na Hithit, vyberte si svou odměnu a ještě přispějte na dobrou věc!

Děkujeme, že v těchto těžkých chvílích nemyslíte pouze na sebe!

Toto jsou lidé, kteří pomáhají přesto, že mnoho z nich bojuje i o své vlastní přežití. Zde jich je jen pár, do projektu se jich však již zapojilo několik stovek. Buďte dalšími!

Žádosti o samolepky a další komunikace

Napsali o nás

Reportáž TV Nova ke shlédnutí zde
Novinky.cz odkaz zde
Echo24.cz odkaz zde
tn.cz odkaz zde

Poděkování

Jan Dolanský                  Pavel Bartoš

Tereza Kostková     Anna Bílková     Šárka Klímová     Aleš Koňařík      Edmir Dizdarevič

© Copyright 2020 Antonín Nevole ml. a spol., info(a)nevole.net